Om SF Norge

Del:

SF Norge AS ble etablert i 1989 og er en del av Bonnier Media Group, Skandinavias ledende mediekonsern. SF Norge er landets største filmdistributør og driver med salg av kjøpe- og leiefilm til filmforhandlere, samt distribusjon av film til norske kinoer. Vi distribuerer film fra bl.a. MGM, Warner Bros. Pictures, Sony, norske produksjonsselskaper og uavhengige internasjonale filmleverandører.

Medlem av Trygg Handel

KONTAKTINFO
Telefon: 22007800
Telefax 22007801
E-post: resepsjon@sfnorge.no
Besøksadresse: Dronningens gt. 8a, Oslo
Postadresse: Boks 639 Sentrum 0106 Oslo

ADRESSER LAGERE
Kinolager: SF Norge, Dronningens gt. 8a 1.etg. / Boks 639 Sentrum, 0106 Oslo
Videolager: SF Norge c/o Videosentralen, Rudsletta 38 rampe C, 1351 Rud

ADMINISTRASJON
Guttorm Petterson, adm. direktør, tlf. 22007809, guttorm.petterson@sfnorge.no
Siri Holtermann Holst, administrasjonssekretær, tlf. 22007856, siri.holst@sfnorge.no
Mona Bønke, resepsjon, tlf. 22007800, resepsjon@sfnorge.no
Egil Muren, IT-driftsansvarlig, tlf. 22007836, egil.muren@sfnorge.no
Abdelilah Johnsen, kantine, tlf. 22007807, kantine@sfnorge.no
Kyrre Breien, digitale medier-ansvarlig, tlf. 22007817, kyrre.breien@sfnorge.no

KINOFILM
Åge Hoffart, avdelingsleder, tlf. 22007841, age.hoffart@sfnorge.no
Janne Holmboe, markedssjef, tlf. 22007803, janne.holmboe@sfnorge.no
Katrine Aamodt, PR-/ markedskoordinator, tlf. 22007818, katrine.aamodt@sfnorge.no
Marie-Louise Alvær, markedskonsulent, tlf. 22007872, marie-louise.alvaer@sfnorge.no
Øyvind Berge, filmsjef, tlf. 22007805, oyvind.berge@sfnorge.no
Knut Pedersen, filmsjef, tlf. 22007811, knut.pedersen@sfnorge.no
Atle Ellingsen, filmsjef, tlf. 22007877, atle.ellingsen@sfnorge.no
Heidi Weber, produksjonskoordinator, tlf. 22007842, heidi.weber@sfnorge.no
Ragna Søberg, markedsassistent, tlf. 22007895, ragna.soberg@sfnorge.no
Caroline Andresen, kinoassistent, tlf. 22007875, caroline.andresen@sfnorge.no
Pål Bielig, lageransvarlig, tlf. 22007832, kinolager@sfnorge.no
Geir Ralle, lager/ maskinist, tlf. 22007832, kinolager@sfnorge.no
Tor Syversen, lager, tlf. 22007832, kinolager@sfnorge.no

HOME ENTERTAINMENT
Svein Risberg, avdelingsleder, tlf. 22007848, svein.risberg@sfnorge.no
Sveinung Vikeså, assisterende avdelingsleder, tlf. 22007825, sveinung.vikesa@sfnorge.no
Nicolai Hellstrøm, salgssjef nyrelease, tlf. 22007845, nicolai.hellstrom@sfnorge.no
Kim Schultz Eide, salgssjef katalog, tlf. 22007833, kim.eide@sfnorge.no
Alex Faldmo, key account, tlf. 48073672, alex.faldmo@sfnorge.no
Synne Verlo, markedssjef, tlf. 22007826, synne.verlo@sfnorge.no
Britt Sundal, produktsjef utenlandske filmer/ markedsansvarlig leie, tlf. 22007821, britt.sundal@sfnorge.no
Anne Ormstad, produktsjef barnefilm og brands, tlf. 22007874, anne.ormstad@sfnorge.no
Inger Kringlebotten, produktsjef tv, norsk og nordisk film/ presseansv. (permisjon), tlf. 22007831, inger.kringlebotten@sfnorge.no
Stein Magne Vik, nordisk ansvarlig digital barnekanal, tlf. 22007892, stein.magne.vik@sfnorge.no
Jessica Berglund, nordisk markeds- og prod.koordinator dig. barnekanal, tlf. 22007889, jessica.berglund@sfnorge.no
Solveig Keim, produksjonssjef, tlf. 22007876, solveig.keim@sfnorge.no
Emil Andresen, produksjonskoordinator/ logistikk, tlf. 22007844, emil.andresen@sfnorge.no
Unni Godli Jensen, kundekonsulent, tlf. 22007824/ unni.godli.jensen@sfnorge.no
Anne Live Teigum, kundekonsulent, tlf. 22007823, anne.live.teigum@sfnorge.no

REGNSKAP
Bente Hagen Stokke, økonomisjef, tlf. 22007808, bente.hagen.stokke@sfnorge.no
Øyvind Grønland, rådgiver økonomi, oyvind.gronland@sfnorge.no
Bénédicte Badot, økonomi- og regnskapskonsulent, tlf. 22007893, benedicte.badot@sfnorge.no
Elise Hånes, controller (permisjon), tlf. 22007893, elise.hanes@sfnorge.no
Egil Lund-Johansen, controller, tlf. 22007843, egil.lund-johansen@sfnorge.no
Hilde Løkken, regnskap royalty, tlf. 22007822, hilde.lokken@sfnorge.no


trygg-handel-medlem_final_web_150px.png
 

Si noe om denne:

 

Få nyhetsbrev fra SF Filmklubb

Omtrent seks ganger i året sender vi nyhetsbrev med premiereinvitasjoner, statistinnkalling og annet spennende fra filmens verden. Det er gratis, og du når som helst melde deg av.