Om SF Norge

Del:

SF Norge AS ble etablert i 1989 og er en del av Svensk Filmindustri AB som er eiet av Bonnier, et av Skandinavias ledende mediekonsern. SF Norge er landets største filmdistributør og driver med salg av kjøpe- og leiefilm til filmforhandlere, samt distribusjon av film til norske kinoer. Vi distribuerer film fra bl.a. MGM, Warner Bros. Pictures, Sony, norske produksjonsselskaper og uavhengige internasjonale filmleverandører.

Medlem av Trygg Handel

KONTAKTINFO
Telefon: 22007800
E-post: post@sfnorge.no
Besøksadresse: Dronningens gt. 8a, Oslo
Postadresse: Boks 639 Sentrum 0106 Oslo

Fakturadresse:

SF Norge AS - 4126, c/o Fakturamottak, Postboks 4446, 8608 Mo i Rana, NORWAY


ADRESSER LAGERE
Kinolager: SF Norge, c/o Oslo Bud O Ren AS , Alf Bjerckes vei 22, 0582 Oslo
Videolager: Samdistribusjon, +46 86968404

ADMINISTRASJON
Bente Hagen Stokke, Country Manager, tlf. 408 58 981, bente.hagen.stokke@sfnorge.no
Mona Bønke, resepsjon, tlf. 22007800, resepsjon@sfnorge.no

KINOFILM
Åge Hoffart, avdelingsleder, tlf. 926 04 343, age.hoffart@sfnorge.no
Janne Holmboe, markedssjef, tlf. 924 34 073, janne.holmboe@sfnorge.no
Britt Sundal, Promotionansvarlig, tlf. 934 26 785, britt.sundal@sfnorge.no
Katrine Aamodt, PR og kommunikasjonsansvarlig, tlf. 988 58 753, katrine.aamodt@sfnorge.no
Stine Arnesen, markedskonsulent og produksjonskoordinator, tlf. 934 87 755, stine.arnesen@sfnorge.no
Øyvind Berge, filmsjef, tlf. 906 18 290, oyvind.berge@sfnorge.no
Knut Pedersen, filmsjef, tlf. 906 08 928, knut.pedersen@sfnorge.no
Atle Ellingsen, filmsjef, tlf. 905 87 678, atle.ellingsen@sfnorge.no
Heidi Weber, produksjonskoordinator, tlf. 22 00 78 00, heidi.weber@sfnorge.no - SYKMELDT
Caroline Andresen, filmsjef og markedskoordinator, tlf. 480 39 628, caroline.andresen@sfnorge.no

HOME ENTERTAINMENT
Nicolai Hellstrøm, salgssjef fysisk distribusjon, tlf. 992 45 393, nicolai.hellstrom@sfnorge.no
Kim Schultz Eide, salgssjef digital distribusjon, tlf. 958 40 684, kim.eide@sfnorge.no


REGNSKAP
Bente Hagen Stokke, økonomisjef, tlf. 408 58 981, bente.hagen.stokke@sfnorge.no
Bénédicte Badot, HR- og regnskapssjef, tlf. 452 30 300, benedicte.badot@sfnorge.no

Stian Løvkvam Køster, controller, tlf. 958 57 529 ,stian.Lovkvam.koster@sfnorge.no
Elise Hånes, controller, tlf. 22 00 78 00, elise.hanes@sfnorge.no - FØDSELSPERMISJON





trygg-handel-medlem_final_web_150px.png
 

Si noe om denne:

 

Få nyhetsbrev fra SF Filmklubb

Omtrent ti ganger i året sender vi nyhetsbrev med premiereinvitasjoner, statistinnkalling og annet spennende fra filmens verden. Det er gratis, og du når som helst melde deg av.