Om SF Norge

Del:

SF Norge AS ble etablert i 1989 og er en del av Bonnier Media Group, Skandinavias ledende mediekonsern. SF Norge er landets største filmdistributør og driver med salg av kjøpe- og leiefilm til filmforhandlere, samt distribusjon av film til norske kinoer. Vi distribuerer film fra bl.a. MGM, Warner Bros. Pictures, Sony, norske produksjonsselskaper og uavhengige internasjonale filmleverandører.

Medlem av Trygg Handel

KONTAKTINFO
Telefon: 22007800
Telefax 22007801
E-post: post@sfnorge.no
Besøksadresse: Dronningens gt. 8a, Oslo
Postadresse: Boks 639 Sentrum 0106 Oslo

ADRESSER LAGERE
Kinolager: SF Norge, c/o Oslo Bud O Ren AS , Alf Bjerckes vei 22, 0582 Oslo
Videolager: SF Norge c/o Videosentralen, Rudsletta 38 rampe C, 1351 Rud

ADMINISTRASJON
Bente Hagen Stokke, Country Manager, tlf. 22007810, bente.hagen.stokke@sfnorge.no
Allan Spelmann, VP Sales & Distribution, tlf. 92841064, allan.spelmann@sfnorge.no
Mona Bønke, resepsjon, tlf. 22007800, resepsjon@sfnorge.no
Egil Muren, IT-driftsansvarlig, tlf. 22007836, egil.muren@sfnorge.no
Abdelilah Johnsen, kantine, tlf. 22007807, kantine@sfnorge.no
Kyrre Breien, digitale medier-ansvarlig, tlf. 22007817, kyrre.breien@sfnorge.no

KINOFILM
Åge Hoffart, avdelingsleder, tlf. 22007841, age.hoffart@sfnorge.no
Janne Holmboe, markedssjef, tlf. 22007803, janne.holmboe@sfnorge.no
Britt Sundal, markedsføring, tlf. 22007821, britt.sundal@sfnorge.no
Katrine Aamodt, PR-/ markedskoordinator, tlf. 22007818, katrine.aamodt@sfnorge.no
Øyvind Berge, filmsjef, tlf. 22007805, oyvind.berge@sfnorge.no
Knut Pedersen, filmsjef, tlf. 22007811, knut.pedersen@sfnorge.no
Atle Ellingsen, filmsjef, tlf. 22007877, atle.ellingsen@sfnorge.no
Heidi Weber, produksjonskoordinator, tlf. 22007842, heidi.weber@sfnorge.no
Ragna Søberg, markedsassistent, tlf. 22007895, ragna.soberg@sfnorge.no
Caroline Andresen, filmsjefassistent, tlf. 22007875, caroline.andresen@sfnorge.no
Geir Ralle, lager/ maskinist, tlf. 22007832, kinolager@sfnorge.no

HOME ENTERTAINMENT
Nicolai Hellstrøm, salgssjef nyrelease, tlf. 22007845, nicolai.hellstrom@sfnorge.no
Kim Schultz Eide, salgssjef katalog, tlf. 22007833, kim.eide@sfnorge.no
Synne Verlo, markedssjef (permisjon), tlf. 22007826, synne.verlo@sfnorge.no
Inger Kringlebotten, produktsjef tv, norsk og nordisk film/ presseansvarlig, tlf. 22007831, inger.kringlebotten@sfnorge.no
Anne Ormstad, produktsjef barnefilm og brands, tlf. 22007874, anne.ormstad@sfnorge.no
Unni Godli Jensen, kundekonsulent, tlf. 22007824/ unni.godli.jensen@sfnorge.no
Stein Magne Vik, nordisk ansvarlig digital barnekanal, tlf. 22007892, stein.magne.vik@sfnorge.no
Jessica Berglund, nordisk markeds- og prod.koordinator dig. barnekanal, tlf. 22007889, jessica.berglund@sfnorge.no

REGNSKAP
Bente Hagen Stokke, økonomisjef, tlf. 22007808, bente.hagen.stokke@sfnorge.no
Bénédicte Badot, HR- og regnskapssjef, tlf. 22007893, benedicte.badot@sfnorge.no
Elise Hånes, controller, tlf. 22007893, elise.hanes@sfnorge.no
Egil Lund-Johansen, controller, tlf. 22007843, egil.lund-johansen@sfnorge.no
Sebastian Bentzen, regnskapskonsulent (royalty), tlf. 22007822, sebastian.bentzen@sfnorge.no


trygg-handel-medlem_final_web_150px.png
 

Si noe om denne:

 

Få nyhetsbrev fra SF Filmklubb

Omtrent ti ganger i året sender vi nyhetsbrev med premiereinvitasjoner, statistinnkalling og annet spennende fra filmens verden. Det er gratis, og du når som helst melde deg av.